ПРОЕКТ: Рішення “Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті”

Керуючись ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законами України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про податок на додану вартість», наказом Міністерства транспорту України від 17.11.2009 № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту» (зі змінами), розглянувши лист КП «Комбінат міського господарства» від 18.04. 2017 № 250, зареєстрований у Дрогобицькій міській раді 20.04.2017 № 956/3-30, враховуючи зростання цін на ринку нафтопродуктів та підняттям мінімальної заробітної плати, виконавчий комітет вирішив:

1. Перевізникам, з якими укладено договори на перевезення пасажирів у міському пасажирському автомобільному транспорті м. Дрогобича, встановити тариф на перевезення одного пасажира в розмірі 4,00 грн.

2. Відділу економіки Дрогобицької міської ради (І. Юзьв’як) оприлюднити рішення в газеті «Галицька зоря» та на веб-сайті Дрогобицької міської ради.

3. Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

4. Після набрання чинності рішення вважати таким, що втратило чинність, рішення виконавчого комітету від 26.05.2015 р. №130 «Про встановлення тарифу на проїзд пасажирів по регулярних маршрутах міста Дрогобича”.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови І. Герман.

Міський голова        Т. Кучма

Текст: Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті»

Читайте також: