Проект «Іван Франко і молодь»

Відкрити для себе Івана Франка як національний символ, як «бренд України», пізнати творчу спадщину письменника, вплив його ідей і політичних поглядів на молодь – такою є мета проекту, започаткованого у ЗОШ №10 зав бібліотекою Чистяковою Д. М, й учителем історії Захарією Л. А. та учнями 9-Б класу разом із класним керівником Крисько Л. М.

У п’ятницю, 20 квітня, учасники проекту відвідали музей Івана Франка у селі Нагуєвичі. Дев`ятикласників зустрів директор музею Богдан Лазурак, який охоче поділився маловідомими фактами із життя Каменяра та запропонував кілька цікавих відеопрезентації. Після цього у конференцзалі було проведено за круглим столом дискусію «Іван Франко і молодь: на перехресті думок» на основі оповідання Івана Франка «Хома з серцем і Хома без серця» Вчителі були приємно здивовані креативністю мислення дев’ятикласників, розумінням прочитаного складного твору Івана Франка, їхньою обізнаністю політичної ситуації в Україні та світі.

Перший крок на шляху до реалізації проекту зроблено. Усіх, хто має цікаві ідеї та задуми і хотів би долучитися до проекту, сердечно запрошуємо.

                                                   Підготувала: Данута Чистякова

                                                   зав бібліотекою ЗОШ №10

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні