Про затвердження Порядку оприлюднення інформації та відкриття слухань щодо зміни цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги, які надаються населенню, бюджетним установам та іншим споживачам на території Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ №______

Про затвердження Порядку оприлюднення інформації
та відкриття слухань щодо зміни цін (тарифів)
на житлово-комунальні послуги,
які надаються населенню, бюджетним установам
та іншим споживачам на території Дрогобицької міської ради

На виконання рішення суду, з метою визначення єдиного порядку підготовки та прийняття рішень виконавчого комітету Дрогобицької міської ради щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, які надаються населенню, бюджетним установам та іншим споживачам на території Дрогобицької міської ради, керуючись Законами України від 24.06.2004 № 1875-ІV “Про житлово-комунальні послуги” із внесеними до нього змінами, від 11.09.2003 № 1160-ІV “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Затвердити Порядок оприлюднення інформації та відкриття слухань щодо зміни цін (тарифів) на житлово-комунальні послуги, які надаються населенню, бюджетним установам та іншим споживачам на території Дрогобицької міської ради (додається).
2. Відділу економіки (В. Ліснянський) та керівникам комунальних підприємств, забезпечити підготовку проектів рішень з встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, що надаються населенню, бюджетним установам та іншим споживачам на території Дрогобицької міської ради, у відповідності з затвердженим Порядком.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: