Про затвердження порядку денного ХХІІІ сесії Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ХХІІІ сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від 27 червня 2017 року № _____

Про затвердження порядку денного
ХХІІІ сесії Дрогобицької міської ради

Керуючись ч. 15 ст. 46 Закону України ”Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.13 гл.3 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада вирішила:
Затвердити такий порядок денний ХХІІІ сесії Дрогобицької міської ради:
1. Про затвердження порядку денного ХХІІІ сесії Дрогобицької міської ради.
2. Бюджетні питання.
2.1. Про внесення змін до міського бюджету м. Дрогобича на 2017 рік.
2.2.Звіт про міський бюджет м. Дрогобича за І квартал 2017 року.
3. Питання приватизації.
3.1. Про надання дозволу на списання основних засобів.
3.2. Про передачу в оренду нежитлових приміщень.
3.3. Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності Дрогобицької міської ради, яка приватизовується шляхом викупу.
3.4. Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу.
3.5. Про надання дозволу на списання основних засобів (Писанка).
4. Земельні питання.
1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків (присадибна ділянка) та багатоквартирного житлового будинку.
2. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків.
3. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення садівництва.
4. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування гаражів.
5. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки під об’єктом нерухомого майна.
6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), для обслуговування нежитлових приміщень.
8. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку для учасників АТО та внесення змін у рішення Дрогобицької міської ради.
9. Про затвердження матеріалів проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу у власність та постійне користування земельних ділянок
10. Про надання в оренду, продовження терміну оренди земельних ділянок
11. Про затвердження технічної документації з землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, та надання в оренду земельної ділянки.
12. Про припинення права користування земельною ділянкою.
13. Про продовження терміну дії рішень міської ради.
14. Про внесення змін до рішень міської ради.
15. Про включення в перелік земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які підлягають продажу у власність.
16. Про продовження договору особистого строкового сервітуту.
17. Про відмову у наданні дозволів на виготовлення проектів відведення земельних ділянок, у затвердженні матеріалів з виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, у продовжені договору оренди земельної ділянки, у наданні в оренду земельної ділянки, у внесенні змін у рішення Дрогобицької міської ради, у виділенні земельної ділянки для розміщення малих архітектурних форм, у включенні в перелік для продажу земельної ділянки несільськогосподарського призначення, у продовженні терміну дії рішення Дрогобицької міської ради, у наданні дозволу на розроблення проекту відведення по зміні цільового призначення земельної ділянки, у припиненні договору оренди земельної ділянки, у припиненні договору про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми.
18. Про затвердження матеріалів проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
5. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність на 2018 рік.
6. Про затвердження Положення про нарахування та сплату місцевих податків та зборів на 2018 рік.
7. Про внесення змін до Програми розвитку інвестиційної діяльності, співробітництва та європейської інтеграції м. Дрогобича на 2017 рік
8. Про затвердження статутів комунальних некомерційних підприємств охорони здоров’я мм. Дрогобича та Стебника у новій редакції.
9. Про взяття на баланс та передачу в оперативне управління нежитлових будівель комунальним некомерційним підприємствам охорони здоров’я мм. Дрогобича та Стебника.
10. Про передачу на баланс теплогенератора модульного TM – 700.
11. Про надання дозволів на відключення від мереж централізованого опалення та встановлення індивідуального опалення у житлових будинках м. Дрогобича.
12. Про внесення змін до рішення Дрогобицької міської ради від 18.12.2015 № 41 «Про затвердження структури виконавчих органів Дрогобицької міської ради, загальної чисельності та витрат на їх утримання» .
13. Про передачу функцій замовника департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації з реалізації Програми «Питна вода»
на 2012-2020 роки.
14. Про скасування п. 3 рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24 квітня 2014 року № 43 “Про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста”
15. Різне.

Міський голова Т.Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні