Про внесення змін у п.п.1, 2 додатку до рішення сесії Дрогобицької міської ради № 680 від 06.04.2017 р. «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу» та п.п. 4, 5 додатку до рішення сесії Дрогобицької міської ради № 811 від 30.08.2017 р. «Про затвердження експертних оцінок об’єктів комунальної власності Дрогобицької міської ради, які приватизовуються шляхом викупу»

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____сесія сьомого скликання
Р І Ш Е Н Н Я

від _______ 2017 р. № ____

Про внесення змін у п.п.1, 2 додатку до рішення
сесії Дрогобицької міської ради № 680
від 06.04.2017 р. «Про включення
в перелік об’єктів комунальної власності, що
підлягають приватизації шляхом викупу» та
п.п. 4, 5 додатку до рішення сесії
Дрогобицької міської ради № 811 від 30.08.2017 р.
«Про затвердження експертних оцінок об’єктів
комунальної власності Дрогобицької міської ради,
які приватизовуються шляхом викупу»

У зв’язку з присвоєнням нової поштової адреси, беручи до уваги рішення виконавчого комітету Дрогобицької міської ради № ___ від_______2017 року «Про надання дозволу громадянам та організаціям міста на переведення садових будинків у жилі будинки та присвоєння поштових адрес», керуючись п. 30 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Законами України “Про приватизацію державного майна”, “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, міська рада вирішила :
1. Внести зміни у п.п. 1,2 додатку до рішення сесії Дрогобицької міської ради № 680 від 06.04.2017 р. «Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації шляхом викупу» та викласти у редакції відповідно до додатку № 1 даного рішення.
2. Внести зміни у п.п. 4, 5 додатку до рішення сесії Дрогобицької міської ради № 811 від 30.08.2017 р. «Про затвердження експертних оцінок об’єктів комунальної власності Дрогобицької міської ради, які приватизовуються шляхом викупу» та викласти у редакції відповідно до додатку № 2 даного рішення.
3. Виконання даного рішення доручити відділу оренди та приватизації комунального майна виконкому Дрогобицької міської ради (Р.Росоха).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань оренди та приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (Ю.Кушлик), постійну комісію ради з питань бюджету, планування фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Читайте також: