Про внесення змін до рішень міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
__ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «____» __________ 2017 року № _____

Про внесення змін
до рішень міської ради

Розглянувши клопотання фізичних осіб про відміну окремих пунктів рішення міської ради, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 64 від 06.06.2017р.), керуючись статтями 12, 118, 121, 140, 141, 142, 145 Земельного кодексу України, ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», і відповідно до п. 34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а:
1. Відмінити підпункт 1.4. пункту 1 рішення міської ради від 04 травня 2017 р. № 722 «Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків (присадибна ділянка) та обслуговування нежитлових будівель і споруд», у зв’язку із зміною законодавства.
1.1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації з землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку орієнтовною площею 400 кв. м. на вул. Пластунів, 55, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), Миляну Юрію Михайловичу, прож. на вул. І. Мазепи, 22/1, кв. 16, Миляну Ігорю Михайловичу, прож. на вул. Пластунів, 55.
2. Фізичним особам, вказаним у п. 1 цього рішення, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Відділу Держгеокадастру у місті Дрогобичі Дрогобицького міськрайонного управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі та м. Дрогобичі Львівської області (В. Марцінко) внести відповідні зміни в земельно-облікову документацію.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Читайте також: