Про психологічну реабілітацію учасників антитерористичної операції

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції провело дозакупівлю послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Угода укладена 21 листопада 2016 року з 5-ма реабілітаційними установами, зокрема:
– Комунальним закладом Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни (Рівненська область) ;
– ДП «Південь-курорт-сервіс» (на базі санаторію «Орізонт» смт. Сергіївка Одеської області);
– Міжгосподарським санаторієм «Токарі» (с.Токарі Сумської області);
– ГО «Історія життя» (м.Львів);
– ТОВ «Інститут прикладної кріології» (м.Харків).

Разом з тим, продовжують надавати психологічні послуги реабілітаційні установи, з якими укладено договори 20 травня цього року:
– ТОВ «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Подільський Артек»(с.Заозерне Вінницької області);
– ТОВ «Хирів-Рент-Інвест» (м.Хирів Львівської області);
– ТОВ Укрреабілітація (мст. Ворзель Київської області);
– ДП «Санаторій «Новомосковський» ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» (с.Орлівщина Дніпропетровської області);
– ДП «Південь-курорт-сервіс» (на базі санаторію «Орізонт» смт. Сергіївка Одеської області).

Варто наголосити, що спеціалісти управління активно працюють у напрямку скерування бійців на реабілітацію. Так, цього року таку реабілітацію пройшло 114-ть учасників АТО. Оздоровлення відбулося в санаторіях Київської Чернігівської, Одеської, Херсонської та Львівської областей.

Відтак для отримання послуг з психологічної реабілітації учасникам АТО слід звертатися до органу соціального захисту населення за фактичним місцем проживання та надати наступні документи:
– копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни;
– копію документа, що підтверджує безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення.

(Під час подання копій, особа надає їх оригінали для огляду).

Отримати детальну інформацію можна в управлінні праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресою: пл.Ринок, 1, каб. №10.

Графік роботи управління: щодня з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45 . Вихідні дні: субота, неділя.
Телефон для довідок: 410614.

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради