Про припинення договорів про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
______ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «____» ________ 2017 року № _____

Про припинення договорів
про встановлення
особистого строкового сервітуту
для розміщення МАФ

Розглянувши клопотання та матеріали фізичних осіб, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 76 від 27.09.2017 р.), керуючись ст.ст. 12, 140, 141, 142 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міська рада вирішила:
1. Припинити договори про встановлення особистого строкового сервітуту для розміщення МАФ:
1.1. Галан Тетяні Ігорівні, прож. м. Трускавець вул. Стебницька 72, кв. 19, земельну ділянку земельну ділянку площею 25 кв. м. на вул. М. Грушевського (біля нафтового технікуму), для розміщення та обслуговування МАФ у зв’язку з поданою заявою.
1.2. Волошин Людмилі Іванівні земельну ділянку площею 18 кв. м. на вул. Самбірській (біля будинку № 78), для розміщення та обслуговування МАФ у зв’язку з поданою заявою.
1.3. Ступницькому Михайлу Івановичу, прож. вул. Л. Українки 54а земельну ділянку площею 26 кв. м. на вул. Самбірській, (біля будинку № 78), для розміщення та обслуговування МАФ у зв’язку з поданою заявою.
2. Фізичним особам, зазначеним у пунктах 1.1, 1.2, 1.3, цього рішення, здійснювати оплату за користування земельними ділянками до моменту реєстрації договорів оренди земельних ділянок за новими власниками будівель, споруд, приміщень.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Читайте також: