Про протезування та соцзахист людей з особливими потребами

14 вересня у конференц-залі готелю “Гетьман” (м.Львів) відбулася робоча зустріч фахівців соціальної сфери 5-ти західних областей (Львівської, Волинської, Рівненської, Закарпатської та Івано-Франківської) із спеціалістами протезних підприємств всієї України та представниками Міністерства соціальної політики України.

Під час зустрічі відбувся відкритий діалог виробників технічних засобів реабілітації зі спеціалістами, які безпосередньо працюють з інвалідами та знають їх потреби. Сторони ділилися досвідом, результатами роботи, обговорювали плани та питання подальшої співпраці. Особливу увагу приділяли проведенню постійного моніторингу та контролю за забезпеченням інвалідів необхідними для них засобами реабілітації.

У другій частині зустрічі присутні обговорили окремі випадки застосування норм порядку забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації.

Варто наголосити, що управління налагодило робочі контакти з багатьма підприємствами-виробниками всієї Україні, які мають державне замовлення на виготовлення та постачання засобів реабілітації для інвалідів. Співпраця з ними цьогоріч дала змогу забезпечити потребу 50-ти людей у таких засобах, загальна вартівсть яких становить 585,0 тис. грн.

Додатково повідомляємо, що для з’ясування питань соціального захисту людей з інвалідністю слід звертатися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: м.Дрогобич, пл. Ринок, 1, каб.№ 10.

Управління проводить прийом громадян щодня з 8:00 до 17:00, у п’ятницю – з 8:00 до 15:45 (без обідньої перерви).

Телефон для довідок: 410614.

Крім того, з корисною інформацією щодо державної політики у сфері соціального захисту населення можна ознайомитися на офіційній інтернет-сторінці Дрогобицької міської ради за посиланням http://drohobych-rada.gov.ua/. Також існує можливість отримати інформацію на інтернет-порталі Міністерства соціальної політики http://goo.gl/ZF7nvg.

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради