Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2018 рік

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
__ сесія ________скликання

від _____________ 2017 року № ___

Про затвердження
Програми відзначення державних
та професійних свят, ювілейних дат,
заохочення за заслуги перед містом
Дрогобичем на 2018 рік

З метою належного відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дргобичем враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (протокол №______ від_________), керуючись п.22 ч.1 ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:
1. Затвердити Програму відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед містом Дрогобичем на 2018 рік згідно з додатком.
2. Фінансовому управлінню (О.Савран) здійснити фінансування Програми у межах коштів, передбачених у міському бюджеті на 2018 рік.
3. Виконання даного рішення покласти на начальника організаційного відділу І.Кушнір.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань ради з питань бюджету, планування, фінансів, цінової політики та інвестицій (Р.Курчик).

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток