Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від _____________ 2017 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
технічної документації із землеустрою
щодо встановлення меж земельної ділянки
в натурі (на місцевості)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 49 від 04.01.2017р., № 86 від 12.12.2017р.), керуючись статтями 12, 118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд:
1.1. Маців Вірі Євгенівні, прож. на вул. Млинарська, 3, земельну ділянку орієнтовною площею 975 кв. м. вул. Млинарській, 3, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.2. Садовому Михайлу Івановичу, прож. на вул. Кропивницького, 44, земельну ділянку орієнтовною площею 406 кв. м. на вул. Кропивницького, 44, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Турків Олегу Ігоровичу, прож. с. Торчиновичі, вул. Центральна, 1а, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв.м. на вул. Байди, 4, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. Храпенко Тамарі Олександрівні, прож. на вул. Чехова, 11 кв. 1, земельну ділянку орієнтовною площею 375 кв. м. на вул. Чехова, 11, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.5. Броницькому Роману Зіновійовичу, Гурській Світлані Зіновійовні прож. на вул. Східна, 6, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Східна, 6, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.6. Головатій Ірині Романівні, Стець Галині Володимирівні, прож. вул. Лемківська, 10/2, земельну ділянку орієнтовною площею 715 кв. м. на вул. Лемківська, 10/2, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.7. Кульчицький-Вовчко Володимиру Теодоровичу, Кульчицький-Вовчко Руслану Володимировичу, прож. вул. Котляревського, 22, кв. 2, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Котляревського, 22/2, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення технічної документації. Розроблення технічної документації проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні