Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ____________ 2018 року № ______

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок під об’єктами
нерухомого майна

Розглянувши клопотання фізичних та юридичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 100 від 30.05.2018р., № 101 від 08.06.2018р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в порядку ст. 13 Регламенту Дрогобицької міської ради, міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок під об’єктами нерухомо майна:
1.1. Мацигіну Юрію Васильовичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 5066 кв. м. на вул. І. Вільде, 8, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
1.2. Мостицькій Тетяні Миронівні, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 18 кв. м. на вул. П. Орлика, 14/1, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.3. КП «Дрогобичтеплоенерго» (І. Хом’як), земельну ділянку орієнтовною площею 523 кв. м. на вул. Козловського, 50, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури та їх обслуговування.
1.4. ГО «ВЕТЕРАНСЬКА СПІЛКА ВОЇНІВ АТО «ДРОГОБИЧЧИНА» (О. Кіндратів), земельну ділянку орієнтовною площею 2862 кв. м. на вул. В. Великого, 26А, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.5. Шпакевичу Андрію Петровичу, прож. м. Дрогобич, земельну ділянку орієнтовною площею 104 кв. м. на вул. М. Грушевського, 89/9, для обслуговування нежитлового приміщення.
1.6. ТзОВ торгово-виробниче підприємство «Заграва МГ» (Волощак Д.С.), земельну ділянку орієнтовною площею 5000 кв. м. на вул. Самбірській, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
2. Юридичним та фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проекту землеустрою. Розроблення проекту проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні