Про продовження договору особистого строкового сервітуту

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від ______________ 2018 року № ____

Про продовження договору
особистого строкового сервітуту

Розглянувши клопотання та подані матеріали, враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № 96 від 25.04.2018р.), керуючись ст. 12, ч. 2, 3, 7, ст.ст. 118, 123, 124 Земельного кодексу України, і відповідно до п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада в и р і ш и л а :
1. Про продовження договору строкового сервітуту для розміщення МАФ:
1.1. Блюсюку Роману Миколайовичу, на продовження терміну договору особистого строкового сервітуту для розміщення малої архітектурної форми на територію (об’єкт благоустрою) в м. Дрогобич на вул. Самбірській (стаціонарна мала архітектурна форма), площею 18 кв.м.
2. Суб’єкту підприємницької діяльності, зазначеним в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ у місті Дрогобичі Міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області для отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельних ділянок та укласти договори особистого строкового сервітуту з Дрогобицькою міською радою на відповідну територію (об’єкти благоустрою).
3. Особі, зазначеним в п. 1 цього рішення, звернутись у відділ містобудування та архітектури для оформлення паспорту прив’язки тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності. Відповідальність за відповідність розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для ведення підприємницької діяльності паспорту прив’язки покласти на заявника.
4. Фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, забезпечити реєстрацію відповідних договорів згідно з чинним законодавством.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І. Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: