Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок по зміні цільового призначення земельної ділянки

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2017 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проекту землеустрою щодо відведення
земельних ділянок по зміні цільового
призначення земельної ділянки

Розглянувши клопотання фізичної особи про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протокол № від 08.08.2017 р.), керуючись статтями 12, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення для ведення фермерського господарства:
1.1. Скірко Оксані Юліанівні, прож. на вул. Франка, 9, кв. 7, земельну ділянку площею 10073 кв. м. на вул. Тисменицькій, кадастровий номер 4610600000:01:054:0028, з цільового призначення «для обслуговування парників відкритого типу» на «для ведення фермерського господарства».
1.2. Скірко Оксані Юліанівні, прож. на вул. Франка, 9, кв. 7, земельну ділянку площею 2972 кв. м. на вул. Тисменицькій, кадастровий номер 4610600000:01:054:0029, з цільового призначення «для обслуговування парників відкритого типу» на «для ведення фермерського господарства».
2. Фізичній особі, вказаній у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою по зміні цільового призначення земельної ділянки. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (О. Балог).

Міський голова Т. Кучма

Читайте також: