Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків (присадибна ділянка)

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
____ сесія сьомого скликання
РІШЕННЯ

від «___»_________ 2017 року № _____

Про надання дозволу на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок для будівництва та
обслуговування житлових будинків
(присадибна ділянка)

Розглянувши клопотання фізичних осіб про надання згоди на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин (протоколи № 75 від 22.09.2017 р., № 76 від 27.09.2017 р.), керуючись статтями 12,118, Земельного кодексу України, і відповідно до п.34 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада в и р і ш и л а :
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка):
1.1. ОСББ «Зелена Брама» (М.Іщук), земельну ділянку орієнтовною площею 425 кв. м. на пров. Заводському, 6, для обслуговування багатоквартирного житлового будинку.
1.2. Тимочко Ігорю Ярославовичу, прож. на вул. Горішня Брама, 141, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Горішній Брамі, 141, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.3. Копачу Василю Григоровичу, прож. на вул. Зелена, 12, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Зеленій, 12, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.4. ОСББ «ТРІО 16» (М. Стефанишин), земельну ділянку орієнтовною площею 1803 кв. м. на вул. М. Грушевського, 56, 58, 60, для обслуговування багатоквартирних житлових будинків.
1.5. Поверляку Каролю Івановичу, прож. на вул. Озерна, 23, земельну ділянку орієнтовною площею 600 кв. м. на вул. Озерній, 23, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
1.6. Целень Іванні Михайлівні, прож. на вул. М. Грушевського, 15, кв. 59, земельну ділянку орієнтовною площею 1000 кв. м. на вул. Сагайдачного, 134, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
2. Юридичним та фізичним особам, вказаним у цьому рішенні, звернутися до суб’єкта господарювання, що є виконавцем робіт із землеустрою, згідно із законом, для розроблення проектів землеустрою. Розроблення проектів проводити у відповідності до вимог чинного земельного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин (І.Дзюрах).

Міський голова Т. Кучма

Читайте також: