Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від ______________ № ______

Про надання дозволу
на розміщення зовнішньої реклами

Розглянувши звернення суб’єктів господарювання, щодо надання дозволу на встановлення зовнішньої реклами, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішенням виконавчого комітету Дрогобицької міської ради від 24.01.2017 №6 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Дрогобичі», пп.13 п.а ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Надати дозвіл на встановлення конструкцій зовнішньої реклами строком на п’ять років ТзОВ «Брати» (Новосад А.Л.) на рекламоносії типу «білборд» площею розміщення 12 кв.м. у кількості 2 одиниці за адресами вул.Стрийська (поруч з газовою заправкою) та вул.Стрийська (навпроти стадіону СШ №8).
2. Суб’єкту господарської діяльності, зазначеному в п.1 цього рішення укласти договір на користування місцем розміщення рекламного засобу з виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради протягом п’яти робочих днів з моменту прийняття рішення.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на відділ економіки виконавчого комітету Дрогобицької міської ради.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: