Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатів на посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства закладів охорони здоров’я м.м. Дрогобича та Стебника

ДРОГОБИЦЬ КА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________ 2018 №_______

Про затвердження Положення про конкурсний відбір
кандидатів на посади головного лікаря
комунального некомерційного підприємства закладів
охорони здоров’я м.м. Дрогобича та Стебника

З метою вдосконалення порядку відбору та призначення кандидатів на посади керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності, відповідно до Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», наказу Міністерства охорони здоров’я України від 02.02.2011 № 49 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики», від 29.03.2002 № 117 « Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», керуючись п.б ст.29 та ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради, в и р і ш и в:
1. Затвердити положення про конкурсний відбір кандидатів на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства закладів охорони здоров’я м.м. Дрогобича та Стебника згідно з додатком № 1.
2. Затвердити персональний склад конкурсної комісії по відбору кандидатів на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства закладів охорони здоров’я м.м. Дрогобича та Стебника згідно з додатком № 2.
3. Відділу кадрів виконкому Дрогобицької міської ради (Н.Паращак) вжити заходів щодо розроблення білетів на конкурс на заміщення вакантної посади на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства закладів охорони здоров’я м.м. Дрогобича та Стебника та затвердити їх розпорядженням міського голови.
4. Рішення виконавчого комітету від 17.11.2016 № 283 «Про затвердження положення про конкурсний відбір кандидатів на посади Директора – головного лікаря комунального некомерційного підприємства закладів охорони здоров’я мм. Дрогобича та Стебника», вважати таким, що втратило чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

Міський голова Т.Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні