Про погодження інвестиційної програми суб’єкта господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _____________№_______

Про погодження інвестиційної програми
суб’єкта господарювання у сфері
централізованого водопостачання та водовідведення

Розглянувши клопотання від 28.09.18р. № 5072 та представлену Інвестиційну програму КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на 2018 рік, у відповідності до частини першої пп. 3.2 «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення», затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальний послуг «Про затвердження Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» від 14 вересня 2017 року №1131, керуючись частиною другою статті 181 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», а також пп. 5 п. а ст. 30, пп. 3 п. б ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради в и р і ш и в:
1. Погодити Інвестиційну програму КП “Дрогобичводоканал” Дрогобицької міської ради на 2019 рік.
2. Комунальному підприємству «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради (Р. Шагала) інвестиційну діяльність підприємства проводити відповідно до затвердженої програми з дотриманням чинного законодавства України.
3. Відповідальність за виконання даного рішення покласти на начальника КП «Дрогобичводоканал» Дрогобицької міської ради Р. Шагала.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Германа.

Міський голова Т. Кучма

Переглянути додаток

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні