Працівників галузі охорони здоров’я Дрогобича привітали з професійним святом. ФОТО

Цієї неділі, 18 червня, в Україні відзначають День медичного працівника. З нагоди прийдешнього свята у п’ятницю, 16 червня, у приміщенні Дрогобицького муздрамтеатру відбулися урочисті збори медичних працівників.

З професійним святом медиків привітали начальник відділу охорони здоров’я Володимир Чуба, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, голова місцевої профспілки працівників охорони здоров’я Катерина Шмігельскька.

Вітаючи колег з професійним святом, Володимир Чуба розповів про те, що зроблено за останні півроку та коротко окреслив плани на майбутнє у сфері розвитку медицини міста. Розповідаючи про реформу в галузі освіти, посадовець наголосив, що те, що вже зроблено у Дрогобичі, днями стало вимогою чинного законодавства. Однією з таких вимог є переведення медзакладів у комунальні некомерційні підприємства. Відтак Володимир Чуба заявив, що не розуміє того спротиву медиків, який відбувався минулого року. Але зараз усі конфлікти вичерпані, а медична галузь міста розвивається: у медзкалади закупляють сучасне обладнання, розпочато ремонти будівель, пропозиції Дрогобича щодо реформи медицини враховуються на міністерському рівні. На завершення свого виступу посадовець побажав колегам співпраці спрямованої на покращення якості обслуговування дрогобичан.

Міський голова Дрогобича Тарас Кучма, вітаючи працівників охорони здоров’я, зазначив, що йому достеменно відомо проблеми дрогобицької медицини, тому він докладає зусиль, щоб їх максимально вирішити. Розповідаючи про реформу на місцевому рівні в медицині, Тарас Кучма наголосив на важливості підтримки, яка є з боку депутатського корпусу та подякував медикам за розуміння. Відтак міський очільник заявив, що праця лікаря має бути престижною, а винагорода — максимально можливою.

«Попри усі негаразди, перипетії, бюджетні та законодавчі колізії праця лікаря спрямована на найсвятіше — порятунок життя та збереження здоров’я людей. Лікар має бути забезпеченим, щоб пацієнти отримували якісну і фахову допомогу. Будьте вірними своїй праці, отримуйте внутрішнє задоволення від виконаної роботи. А ми, як влада, докладатимемо максимальних зусиль, щоб досягти спільно з вами напрацьованих цілей.», — зазначив Тарас Кучма.

Відтак Тарас Кучма, Володимир Чуба та Катерина Шмігельська нагородили медичних працівників грамотами, подяками, відзнаками та подарунками.

Читайте також: