Посвята в школярики

У актовій залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 зібралося чимало школярів, вчителів та батьків, бо шкільна родина приймала до свого кола першокласників. Учні 1-А класу разом із класним керівником Куріцею Л.М. підготували яскраве свято «Посвята в школярики». Урочисту частину шкільного заходу розпочала Любов Михайлівна, яка звернулась до вихованців, їх батьків та всіх присутніх такими словами: «Сьогодні у нас день незвичайний. Сьогодні посвята в школярі. Не так багато минуло часу з того дня, коли ви, дорогі першокласники, переступили поріг школи міцно тримаючи за руку батьків. Зараз ви багато чого навчилися і впевнено крокуєте по Країні Знань». Надзвичайно цікаво, весело пройшло свято першокласників. Першокласники демонстрували позитивні емоції від зустрічі зі школою, однокласниками, друзями, розповідали про здобуті знання, любов і повагу до вчителя, демонстрували сценічну культуру, творчі можливості, бажання добре вчитися. Радували присутніх веселими піснями, конкурсами, сценками,завзятим таночком.

Вчителька приурочила цей захід до дня Святого Наума, який є покровителем розуму  та навчання.

На свято завітали учні 9-го класу. Вони привітали першокласників  і запросили у Веселковий Світ Знань, а учень Левицький Ігор, учасник проекту «Голос діти», привітав  першокласників з Днем народження  класу і подарував пісню.

Першокласники почули гарні слова привітання від першої вчительки, директора школи  Логина І.Л, заступника директора з навчально- виховної роботи Суховерської О.М. і отримали солодкі медальки , грамоти першокласника.

Вільні діти вільної країни!

Вчіться наполегливо щодня,

Щоб кувать майбутнє України,

Всім здоров’я треба і знання.

Перші кроки у навчанні найважливіші. І допомагають їх робити ваші батьки, які сьогодні прийшли їх привітати. Від імені батьків дітей привітала мама Чушак Оксана, яка спекла святковий торт і  побажала дітям:  Нехай у школі вам завжди буде затишно і спокійно, легко і цікаво вчитися, а маленькі невдачі будуть лише проміжною ланкою до нових перемог!

Першокласники дали обіцянку вчитися сумлінно і поводитися зразково. Вони стали почесними жителями веселкової країни королівства Наук.

 

 

 

 

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: