Про введення в дію рішення конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі від 28 грудня 2017 року

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р І Ш Е Н Н Я

від _______________ № ________

Про введення в дію рішення
конкурсного комітету з визначення
автомобільних перевізників для перевезення
пасажирів на автобусних маршрутах загального
користування у м. Дрогобичі від 28 грудня 2017 року

розглянувши подання та протокол засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі від 28 грудня 2017 року та у відповідності до ст. 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», п. 51 постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (із змінами та доповненнями), керуючись п. 12, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Ввести в дію рішення конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Дрогобичі від 28 грудня 2017 року по об’єкту конкурсу № 1, щодо визначення переможця КП «Комбінат міського господарства»:
маршрут № 1, вул. Горішня Брама – Центр – вул. Є. Коновальця (магазин «Іва») (з виконанням окремих відправлень до залізничного вокзалу);
маршрут № 12, вул. Холмська – Залізничний вокзал;
маршрут № 5, вул. Д. Нечая (Нова Волоща) – пл. Злуки (залізничний вокзал).
2. Відділу економіки (І. Юзьвʼяк) забезпечити укладення з перевізником-переможцем конкурсу КП «Комбінат міського господарства» договору про перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Дрогобичі у відповідності до п. 1 цього рішення, в найкоротший термін після прийняття цього рішення, терміном на 5 (п’ять) років включно.
3. Управлінню праці та соціального захисту населення (І. Терлецький) врахувати дане рішення при укладенні договорів з перевізником переможцем конкурсу КП «Комбінат міського господарства» на відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автобусами загального користування в м. Дрогобичі, визначених Законом України від 28.12.2014 року № 76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України».
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І. Герман.

Міський голова Т. Кучма

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні