Про надання функцій замовника КП «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради

ДРОГОБИЦЬКА МІСЬКА РАДА

від ____________№ ______

Про надання функцій замовника КП
«Управління капітального будівництва»
Дрогобицької міської ради

Керуючись пп.2 п.а ч.1 ст.31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Дрогобицької міської ради вирішив:
1. Комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дрогобицької міської ради (В.Бохонок) надати функції Замовника по проектуванню та будівництву наступних об’єктів:
– « Будівництво під’їзної дороги від вул. П.Орлика до вул. Паркової в м.Дрогобич, Львівської області»
– « Будівництво об’їздної дороги від вул. Самбірська до вул. Гайдамацька в м.Дрогобич,Львівської області» .
2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови І.Германа.

Міський голова Т.Кучма