Положення про проведення виборів дитячого міського голови міста Дрогобича

Положення про проведення

виборів дитячого міського голови міста Дрогобича

1.Мета:

Активізувати дитяче та молодіжне середовище , учнівське самоврядування з метою участі у житті громадянського суспільства, для більш детального вивчення проблем у дитячому та молодіжному середовищі

2.Місце і час проведення:

Вибори відбудуться ( дата) у спеціально визначених приміщеннях загальноосвітніх шкіл міста, ВУЗах 1-2 рівня акредитації та регіональної гімназії ( в час,  який визначає дирекція школи, але не пізніше 16.00год).

3.Кандидати:

Кандидатами на дитячого міського голову можуть бути учні 9-10 класів, які рекомендовані учнівським самоврядуванням школи, ВУЗу 1-2 рівня акредитації, регіональної гімназії або молодіжної громадської організації і зареєстровані  не пізніше ( дата) у відділі молодіжної політики, сімї та спорту. Кандидати повинні подати 1 фотографію, біографію та програму (на електронних носіях). Кандидати можуть мати довірених осіб, які перебуватимуть  на виборчих дільницях під час голосування та  підрахунку голосів.

4.Керівництво :

Загальне керівництво здійснює відділ молодіжної політики, сімї та спорту виконкому Дрогобицької міської ради у співпраці із ЦВК ( з числа студентів вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації).

У ЗОШ створюються ТВК із числа представників «Школи лідера», шкільного самоврядування та молодіжного парламенту. До складу ТВК входять: голова, заступник, секретар та члени виборчої комісії (по 2 особи на 1клас виборців). ТВК формує списки виборців (до 22 квітня)з зазначенням школи, класу , прізвищ та імен учнів 9-10-11 класів.

5.Виборці

Виборцями можуть бути учні 9, 10, 11 класів .

Передбачається зустріч кандидатів з виборцями в сесійному залі Дрогобицької міської ради ( дата) – представлення програм,   дебати. Агітаційні матеріали в школах оприлюднюють 7 ( дата).

Учні школи за свого кандидата від школи не голосують (кандидат не вноситься у бюлетені, для  даної школи)

6.Хід виборів та підрахунок голосів:

Вибори розпочинаються та завершуються в час визначений дирекцією школи (не пізніше 15.00 год., ( дата)). ТВК проводить підрахунок голосів в присутності представників кандидатів та ЗМІ. Заповнюється протокол. Запаковуються бюлетені. Голова, заступник та секретар здають протокол та бюлетені в ЦВК, де проходить загальний підрахунок голосів. ТВК оголошує в ЗМІ про результат виборів. Бюлетені, де є більше 1 позначки, або немає жодної, а також є певний надпис (малюнок) вважаються не дійсними.

Переможець отримує посвідчення та стає радником міського голови з питань дітей та молоді та головою молодіжного парламенту на період до наступних виборів.

Оргкомітет , ЦВК    ( конт. тел 20584)