Поліція: У Дрогобичі боротимуться з водіями-порушниками правил паркування шляхом блокування коліс

Фото з мережі Інтернет

Органи місцевого самоврядування закупили шістнадцять пристроїв примусового загородження і зупинки автомобільного транспорту для ефективної протидії порушенням правил паркування та притягнення водіїв-порушників до відповідальності.

Обладнання закуплене в рамках виконання програми, прийнятої Дрогобицькою міською радою з метою «належного забезпечення безпеки дорожнього руху, дотримання Правил дорожнього руху та профілактики правопорушень», оскільки є гостра проблема з порушеннями водіями правил паркування транспортних засобів, що в окремих випадках створює значні незручності мешканцям Дрогобича та перешкоджає нормальному функціонуванню міста.

Вартість закупленого обладнання становить 13000 гривень, які було виділено з місцевого бюджету. Блокувальні пристрої встановлюватимуть під колеса автомобілів і в такий спосіб унеможливлюватимуть рух транспортного засобу. Для того щоби зняти пристрій водіям доведеться звернутись до працівників поліції. Після сплати передбаченого законодавством штрафу, пристрій буде знято. Закуплені пристрої можна встановлювати на колеса будь-якого діаметру.

Блокувальні пристрої застосовуватимуть у першу чергу до автомобілів, запаркованих з порушенням вимог. Правил дорожнього руху у випадках значного перешкоджання дорожньому руху або створення загрози безпеці руху, а також якщо транспортний засіб поставлено на проїжджій частині у два чи більше рядів, залишено у заборонених місцях зупинки або стоянки, на виділеній смузі руху громадського маршрутного транспорту або на велодоріжці.

Дрогобицький відділ поліції

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні