УПСЗН: У Дрогобичі діє пілотний проект «Рука допомоги»

У четвер, 22 березня, у приміщенні Дрогобицької міської ради відбулася робоча зустріч в межах реалізації у Львівській області пілотного проекту “Рука допомоги”.

Спеціалісти управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради, Дрогобицького міського центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, Дрогобицької міськрайонної філії Львівського обласного центру зайнятості спільно з потенційними учасниками проекту обговорили шляхи залучення до пілотного проекту членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Цей проект є дієвим механізмом для переходу від одержання соціальних виплат до працевлаштування та створення нових робочих місць.

Залучення учасників до проекту здійснюється державною службою зайнятості шляхом:
– сприяння працевлаштуванню, в тому числі на нові робочі місця;
– пропонування участі в громадських роботах;
– надання безвідсоткової фінансової допомоги на поворотній основі для організації підприємницької діяльності.

Учасники проекту мають реальний шанс, а головне державну підтримку, аби втілити свої бізнесові плани в життя.

Спільна робота міських соціальний служб з реалізації проекту “Рука допомоги” триває і дає результат. Нещодавно в м. Стебнику розпочав роботу дитячий розважальний центр, який відкритий за сприяння проекту “Рука допомоги”.

Отже, зацікавлених осіб просимо звертатися до управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради за адресами:
– м. Дрогобич, пл. Ринок, 1, кабінет № 6 або за тел. 22165;
– м. Стебник, вул. Симоненка, 24, кабінет № 2 або за тел. 441009.

Графік роботи управління: понеділок – четвер від 8.00 до 17.00, п’ятниця – від 8.00 до 15.45 (без обідньої перерви).