Підсумки засідання Координаційної ради у справах інвалідів при міському голові м. Дрогобича

IMG_20160927_145818

У вівторок, 27 вересня, відбулося засідання Координаційної ради у справах інвалідів при міському голові м. Дрогобича.

У роботі ради взяли участь заступник міського голови з гуманітарних та соціальних питань Олег Дукас, голови громадських організацій інвалідів та ветеранів, представники управління Пенсійного фонду України в м. Дрогобичі та Дрогобицькому районі та управління праці та соціального захисту населення.

Враховуючи неодноразові звернення громадян міста до Дрогобицької стоматологічної поліклініки щодо зубопротезування, на порядок денний було винесено питання надання безоплатного зубопротезування пільговій категорії громадян міста. Інформацію з цього приводу надала Вікторія Біда, головний лікар Дрогобицької стоматологічної поліклініки.

Протягом зібрання озвучувалися безліч питань медичного характеру, які є наболілими для присутніх, й усі мали змогу отримати відповідь та пораду.

Управління праці та соціального захисту населення
Дрогобицької міської ради