Переможці  змагань з баскетболу

Із метою залучення дітей до активних занять фізичною культурою та спортом, активізації фізкультурно-оздоровчої роботи, популяризації та пропаганди здорового способу життя відбулися змагання з баскетболу серед учнів 7 – 9 класів ЗОШ І-ІІІ ступенів №15. На старт змагань вийшло 4 команди.

Організатор заходу – вчитель фізичної культури Редчиць Д.В .

У вітальному слові директор школи Логин І.Л. привітав учасників змагання та зауважив, що завдяки баскетболу налагоджуються міцні спортивні стосунки між командами і пропагується здоровий спосіб життя. Також побажав учасникам гри цікавих та видовищних поєдинків і перемог. Закликав ще більше підтримувати, розвивати і популяризувати цей вид спорту і залучати до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах ще більшу кількість дітей.

Це перші змагання у весняну пору року, в яких вперше взяли участь юні спортсмени  7- 9 класів. Школярі гідно захищали  честь свого класу. У кожному поєдинку команди учнів  показували красивий, комбінаційний баскетбол. Запекла боротьба тривала за кожен м’яч та партію. Йшла запекла боротьба. Спортсмени виборювали титул переможця. В результаті гарячих і принципових спортивних баталій перше місце здобула команда учнів 9 класу, 2 місце – команда учнів 8 класу, 3 місце – команда учнів 7-Б класу.

У фіналі зустрілися команди учнів 9 та 8 класів. Захоплюючим було протистояння лідерів команд 8 та 9 класів. В останній чверті саме завдяки влучним дальним кидкам Максима Полиняка команда  збільшила перевагу в рахунку та у підсумку здобула перемогу. Це було справжнє видовище.

Вболівальники стали свідками найзапеклішої боротьби, найщиріші емоції охоплювали кожного присутнього.

Вітаємо переможців і бажаємо надалі бути лідерами! Приємно відзначити молоді команди, які продемонстрували досить високий рівень гри, тому надіємося, що ці команди і надалі будуть системно тренуватися та удосконалювати фізичну підготовку.