Переможницю конкурсу «Міс Українська Канада» Юлію Щербань привітали у Дрогобицькій міській раді. ФОТО


У середу, 18 липня, до Дрогобицької міської ради завітала переможниця конкурсу «Міс Українська Канада» Юлія Щербань. Юна красуня прибула не сама — разом з батьками та братом, з якими проживає у провінції Альберта в Канаді.

Нагадаємо, цієї неділі, 15 липня, у Торонто відбувся фінал конкурсу «Міс Українська Канада 2018», в якому перемогу здобула дрогобичанка Юлія Щербань.

Фото: Miss Ukrainian Canada

У Ратуші Юлію зустріли міський голова Дрогобича Тарас Кучма, керівник ТІЦу Ігор Чава, керівник прес-служби Зеновій Квасній та радник міського голови Ліда Жгута.

В ході зустрічі міський голова Тарас Кучма вручив Юлії подяку за презентацію Дрогобича на міжнародному рівні та з нагоди перемоги у конкурсі «Міс Українська Канада». Вітаючи Юлію з перемогою, Тарас Кучма зазначив:
«Ми — мешканці Дрогобича горді за Тебе і те, що Ти не лише достойно виступила, а й перемогла у цьому конкурсі. Дякуємо Тобі, за те, що Ти пам’ятаєш про Дрогобич — місто, з якого Ти походиш. Ти ще зовсім юна і на Тебе чекає чимало випробувань у житті, бо краса дається не просто і не легко. Але з твоєю як зовнішньою, так і внутрішньою красою, з твоїми добрими намірами впевнений, тобі вдасться досягти бажаного та омріяного».

Окрім цього, міський очільник подарував переможниці книги про Дрогобич, календар-фотоальбом зі світлинами міста, які зробив відомий фотомитець Ігор Фецяк, та футболку з логотипом Дрогобича.

Відтак, після привітання, відбулося спілкування з Юлією та її сім’єю. В ході бесіди присутні говорили не лише про конкурс «Міс Українська Канада» та перемогу Юлії, а й про місто Дрогобич, міжнародну співпрацю, зокрема з представниками Канади, а також про російсько-українську війну та волонтерську участь людей доброї волі, які проживають в Канаді.

На завершення зустрічі Юлія зазначила, що, окрім того, що вона з шести років проживає в Канаді, вона часто приїжджає до Дрогобича і планує реалізувати свій соціальний проект спрямований на підтримку діяльності Центру соціальної реабілітації та адаптації для молоді з особливими потребами «Дивовижні долоні» у Дрогобичі.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні