Переймати досвід роботи проекту «Смарт-сіті» до Дрогобича завітала делегація з Пустомит. ФОТО


У вівторок, 10 липня, до Дрогобича завітала делегація з міста Пустомити. Спершу гостей прийняв міський голова Дрогобича Тарас Кучма. В ході зустрічі міський очільник поділився з гостями історіє та сучасним становищем міста. А відтак наголосив, що практика, з якою приїхали ознайомитися гості — це сучасний інструмент комунікації влади і громади, який допомагає вирішувати чимало проблем у місті.

«Зазначу, в той час, коли інші міста намагаються впровадити подібні е-сервіси і витрачають на це значні суми коштів з місцевого бюджету, нам, завдяки роботі наших фахівців, це вдається зробити з мінімальними затратами. Гордий за те, що до нас приїжджають з усіх куточків України переймати цю практику», — наголосив Тарас Кучма.

Оскільки основною метою візиту делегацію було отримання досвіду впровадження проекту «Смарт-сіті», то після зустрічі з міським головою делегації з Пустомит презентацію провели директор КУ «Інститут міста» Володимир Кондзьолка та начальник відділу ІТ та аналізу Станіслав Гайдер.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні