Отримуйте безкоштовні SMS про відключення водо-, газо- та електропостачання. Переглядайте новини та афіші міста, – Як встановити офіційний мобільний додаток Дрогобича?

Фото 1

Вже півтора тижня у Дрогобичі функціонує мобільний додаток — «Дрогобич – Smart City». Додаток містить інформацію як туристичного спрямування, так і повідомлення, які корисні для мешканців міста. В додатку є загальна інформація про місто Дрогобич, телефони першої необхідності, інформація про події та новини, заклади відпочинку, а також заклади розміщення (готелі) та харчування. Також в додатку можна слухати перше інтернет-радіо міста Дрогобича «Radio Kotermak». У найближчі дні в додатку будуть розміщені анонси сеансів в кінотеатрі та афіша вистав в театрі і багато іншого.

Важливою функцією мобільного додатку є надсилання SMS-повідомлень усім користувачам щодо важливих новин у місті: відключення водо- та газо- постачання, цікаві події, на які варто потрапити, та інші повідомлення. На сьогодні уже ті,  хто завантажив додаток, отримують такі повідомлення (фото 1). 

За словами радника міського голови з інформаційних та комунікаційних систем Станіслава Гайдера, мобільний додаток «Дрогобич-Smart City» за неповних два тижні скачало уже близько 1 000 чоловік. Згідно з аналітичною довідкою тільки до 1 серпня кількість завантажень збільшиться до 1 500 чоловік, а до кінця року аудиторія корустувачів збільшиться в 4-5 разів.

Цей проект було реалізовано КУ «Інститут міста Дрогобича» у співпраці з ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду-3” та Дрогобицькою міською радою. 80% вартості проекту профінансовано коштами Європейського гранту.

Завантажити перший офіційний додаток нашого міста “Дрогобич – Smart City” можна абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Процедура завантаження описана нижче

Для ANDROID

іконка додатку

Якщо у вас мобільний телефон на операційній системі android – потрібно знайти іконку в телефоні “Play Market”, або перейти за цим посиланням. Далі в пошуку написати «Дрогобич – Smart City» та обрати «Завантажити», а потім “Встановити”.

Вітаємо, додаток уже працює у вашому смартфоні.

Наступний крок – включити його та погодитись визначати ваше місце розташування (якщо ви бажаєте, щоб додаток мав можливість прокладати для вас туристичні чи відпочинкові маршрути, показав, як пройти до місця, де відбувається захід та інше). Далі вам потрібно погодитись щодо отримання сповіщень (ВИ зможете отримувати безкоштовні СМС повідомлення щодо важливих новин міста: відключення водо-, газо- постачання, електроенергії та інше). Вітаємо – додаток налаштовано. Приємного користування!

 

Для IOS (IPHONE)

іконка додатку

Якщо у вас мобільний телефон на операційній системі IOS – потрібно знайти іконку в телефоні “AppStore”, або перейти за цим посиланням. Далі в пошуку написати «Дрогобич – Smart City» та обрати «Завантажити».  Вітаємо – додаток уже працює на вашому мобільному телефоні!

Наступний крок – включити його та погодитись визначати ваше місце розташування (якщо ви хочете, щоб додаток мав можливість прокладати для вас туристичні чи відпочинкові маршрути, показав, як пройти до місця, де відбувається захід та інше). Далі вам потрібно погодитись щодо отримання сповіщень (ВИ зможете отримувати безкоштовні СМС повідомлення щодо важливих новин міста: відключення водо-, газо- постачання, електроенергії та інше). Вітаємо – додаток налаштовано. Приємного користування!

 

 

 

Читайте також: