Особам, які не можуть самостійно записатися онлайн на прийом до лікаря у Дрогобичі, пропонують телефонувати на спеціальні телефонні лінії

З вересня 2017 року у Дрогобичі запрацювала електронна черга для запису на прийом до лікаря. Всі власники гаджетів можуть самостійно записатись на прийом до лікаря онлайн. Для цього потрібно зайти на інтернет-портал Дрогобицької міської ради (drohobych-rada.gov.ua) у рубрику «Е-місто» та перейти у розділ «Е-запис до лікаря». Після того як пацієнт обере лікаря, до якого хоче потрапити на прийом, обом прийде смс-сповіщення на мобільний телефон про підтвердження послуги.

Можливості цієї послуги допомагають заощадити час та уникнути вистоювань у черзі, оскільки на прийом до лікаря пацієнт потрапляє у спеціально визначений час.

Однак, зважаючи на те, що не всі дрогобичани, зокрема літні люди, мають змогу записатися на прийом онлайн через електронну систему «ASKEP.nеt», то у КНП «Дрогобицька міська поліклініка» надали можливість записатись до лікаря онлайн, зателефонувавши до реєстратури медичного закладу за номером:

  • +380968044932  (реєстратура КНП «ДМП» ДМР вул. Січових Стрільців, 22);
  • +380968040395 (реєстратура сімейного відділення № 1  вул. А. Шептицького, 7);
  • +380968043925 (реєстратура сімейного відділення №4  вул. П. Орлика, 9).
Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: