ОСББ “Зорі” запрошує підрядників до участі у Конкурсі

ОСББ «ЗОРІ» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток орієнтований на громаду») запрошують кваліфікованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт в межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи: капітальний ремонт житлового будинку. по вул. В. Великого,40 в м. Дрогобич, Львівської області».

Загальнобудівельні роботи: Утеплення фасадів мінеральними плитами з опорядженням декоротивним розчином . Стіни гладкі. Пінопласт ПСБ -25 (10см).

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію безкоштовно можна отримати за адресою: Львівська обл., м. Дрогобич, вул. Володимира Великого, 40, ОСББ «ЗОРІ». Пропозиції повинні залишитись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12:00 год. 25 травня 2017 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Розкриття конкурсних пропозицій відбудеться 25 травня 2017р об 12.15 в приміщенні Дрогобицької міської ради, пл.Ринок, 1, м.Дрогобич.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: 82100, Львівська обл., м. Дрогобич,

                 вул. Володимира Великого, 40

                 або за телефоном : +38-097-07-81-016

                 Оксана Василівна Кузенко (Kuzenko_Oksana@i.ua).

Додаткову інформацію про умови проходження конкурсу та відомості про об’єкт модна отримати у Інструкція учасникам конкурсу.

Читайте також: