Організація голосування

Голосування проводиться протягом 15 днів після попереднього розгляду конкурсною комісією та оприлюднення всіх проектів на офіційному веб-сайті ради.

Відбір проектів для фінансування за рахунок коштів громадського бюджету, які отримали позитивну оцінку і були виставлені на голосування, здійснюють члени територіальної громади міста Дрогобича на офіційному веб-сайті ради або бюлетенями в пункті для голосування у приміщенні міської ради.

Форму бюлетеня, процедуру підрахунку відповідно до пункту 6.1. цього Положення, пункти для голосування визначаються рішенням конкурсної комісії на основі пропозицій структурних підрозділів виконавчого комітету та оприлюднюється не пізніше як за 14 календарних днів до дня початку голосування.

У пункті для голосування відповідно до пункту 6.1 цього Положення можна отримати бюлетені для голосування, а також перелік та інформацію про проекти, що беруть участь у голосуванні.

Голосування згідно з пунктом 6.1. відбувається шляхом опускання заповненого бюлетеня в скриньку для голосування у спеціально визначеному пункті для голосування.

Голосування триває протягом 15 календарних днів із дня початку голосування, у робочі дні з 8.00 до 17.00 години у визначеному пункті для голосування.

Підрахунок голосів, відданих за допомогою бюлетенів на офіційному пункті голосування, на своєму засіданні здійснює Конкурсна комісія. Голова конкурсної комісії завчасно через офіційний веб-сайт ради повідомляє про час та місце проведення підрахунку.