Опалювальний сезон у Дрогобичі розпочнеться при середньодобовій температурі на вулиці нижче 8 градусів Цельсія

У понеділок, 9 жовтня, на оперативні нараді міського голови з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради міський голова Тарас Кучма порушив питання щодо готовності усіх установ Дрогобича до початку опалювального сезону. Доповісти з приводу цього питання Тарас Кучма доручив керівнику КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігорю Хом`яку.

Відтак посадовець повідомив, що цього тижня завершаться роботи з заміни, останньої із запланованих, тепломережі на вулицях Володимира Великого та Пилипа Орлика. Щодо готовності закладів освіти, медицини та культури до початку опалювального сезону, то керівник КП «Дрогобичтеплоенерго» зазначив, що котельні та системи опалення у повній готовності та очікують старту.

Також Ігор Хом`як додав, що опалювальний сезон розпочинається за умови зафіксування середньодобової температури на вулиці нижче 8 градусів Цельсія, що встановлюється при спостереження впродовж трьох діб. Однак, як додав посадовець, у деяких дитячих садках міста, які забезпечені автономним опаленням, та Дитячо-юнацька спортивна школа імені Івана Боберського вже частково розпочали опалювальний сезон, не чекаючи температури на вулиці менше восьми градусів.

«Ми повинні пильно стежити за температурою на вулиці та одразу ж в часі зниження температурного рівня розпочинати опалювальний сезон, задля забезпечення комфортних умов та збереження здоров`я наших дрогобичан», — наголосив міський голова Тарас Кучма.

Зазначимо, що, згідно з прогнозом, середньодобова температура нижче 8 градусів Цельсія очікується в середині жовтня.

Читайте також: