Оксана Савран: Через скорочення надходжень від акцизного збору до бюджету міста фінансовим управлінням буде вжито низку заходів

IMG_8177

У четвер, 6 квітня, під час чергового сесійного засідання Дрогобицької міської ради начальник фінансового управління Оксана Савран повідомила депутатам та присутнім громадянам про те, що спостерігається скорочення рівня акцизного збору до бюджету міста. У зв’язку з цим буде вжито низку заходів, одним з яких буде інформаційна кампанія про важливість отримання споживачами та покупцями фіскального чеку. Інформацію буде розміщено на інтернет-порталі Дрогобицької міської ради та у місцевих ЗМІ. Зокрема, виготовлено та буде розповсюджено відповідні листівки і постери в магазинах, маркетах та інших місцях торгівлі підакцизними товарами.

Депутат міської ради Роман Муль також долучився до обговорення і закликав присутніх ґрунтовно підійти до вирішення даного питання. За словами депутата, необхідно врахувати той факт, що окрім магазинів не всі бари та ресторани міста надають споживачам підакцизних товарів відповідних фіскальних чеків.

Своєю чергою міський очільник Тарас Кучма розповів депутатам та присутнім мешканцям Дрогобича про комісійний обхід магазинів на площі Ринок за його участю. За словами Тараса Кучми, єдине підприємство, яке надає покупцю фіскальний чек за придбання підакцизних товарів – магазин «Ромашка». В інших магазинах на вимогу отримати фіскальний чек члени комісії почули чимало відмов та відговірок. Тому, міський голова вважає, що пропоновані фінансовим управлінням заходи є вкрай необхідними для наповнення бюджету і добробуту громади міста.

Читайте також: