Офіційна делегація з Дрогобича та колектив ансамблю «Верховина» взяли участь у святковій ході з нагоди 66-ої річниці Нової Каховки. ФОТО


29 вересня у місті-побратимі Дрогобича — Новій Каховці відбулися урочистості з нагоди Дня 66-ої річниці від заснування міста. З нагоди Дня міста вулицями міста пройшла святкова хода за участі керівництва Нової Каховки, депутатів міської ради, духовенства, військових, освітян, медиків, службовців, працівників підприємств та установ, творчих колективів, спортивних товариств.

Участь у святковій ході взяла офіційна делегація з Дрогобича на чолі з міським головою Тарасом Кучмою, а також колектив Заслуженого Прикарпатського ансамблю пісні та танцю «Верховина». Символічно поряд з Державним Прапором України та прапором міста Нова Каховка у колоні майорів прапор міста Дрогобич.

Особливістю цього дійства є те, що після ходи вулицями міста учасники прибули на площу, де під оплески громади та гостей було представлено всі колективи, які взяли участь у святковій ході.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні