Новини художньої школи. Пленер у Польщі.

Учні Дрогобицької дитячої художньої школи Зелений Тарас, Зелений Іван, Яводчак Ірина  під керівництвом викладача Сікори Олесі Любомирівни брали участь у пленері, який відбувся у                м. Кросно (Польща), а саме на базі ліцею образотворчого мистецтва ім. Тадеуша Бржозовского. Це щорічний художній пленер, на який в рамках співпраці з Україною  цього року було запрошено учнів Дрогобицької дитячої художньої школи. Організатором є війт Гміни Мяйсца Пястового Марек Клара.

17 польських ліцеїстів віком 16-17 років та 3 учнів Дрогобицької дитячої художньої школи віком 12-13 років виконали дуже насичену програму мистецького пленеру, зокрема робота розпочалась у с. Рогі, де учасники малювали на території старовинного костелу та етнографічного музею-садиби Загрода, а також на території діючого чоловічого та жіночого монастиря Мяйсца Пястового. Дорогою на екскурсію до Словаччини побували у музеї лемківської культури під відкритим небом, село Зиндринова. У будинку культури  м. Дукля відвідали виставку професора ліцею п.Лаха та його дружини і доньки.

Учні нашої художньої школи виконали по 4 роботи, одна з них на ґрунтованому картоні, акрилами і три на склі акриловими фарбами.

Учні отримали підтвердження диплому учасників пленеру.

 

 

 

Читайте також: