Новорічно-Різдвяне привітання міського голови Дрогобича Тараса Кучми. ВІДЕО

Дорогі дрогобичани! Шановні гості нашого міста!

Разом ми прожили ще один рік в часі якого кожен з нас вніс лепту у розвиток нашого славного міста Дрогобича. 2016-ий рік приніс нам чимало змін та здобутків. І все це стало можливим лише тому, що ми разом.

Рік що минає увійде в історію, як рік 925-ліття нашого древнього Дрогобича. З нагоди цієї дати було випущено маркований конверт та монету «Давній Дрогобич».

Традиційно, підбиваючи підсумки того, що вже зроблено та започатковано, відзначу, що завдяки спільній титанічній праці цього року наше місто отримало новий корпус п’ятої школи. Нам вдалося завершити реконструкцію великого плавального басейну у ДЮСШ. До 160-річчя Івана Франка було відреставровано Будинок культури ім. І. Франка в якому відбулася подія світового значення — «Вручення премії імені Івана Франка» у Дрогобичі. В цьому році розпочато ремонт однієї з найстаріших вулиць міста — вулиці Ковальської, яка невдовзі стане сучасною пішохідною зоною.

Декларовані «відкритість» та «прозорість» стали реальними діями: оновлено інтернет-портал ради, введено систему поіменного голосування, запроваджено низку електронних сервісів, які дають можливість кожному мешканцю ефективно комунікувати з владою міста.

Завдяки пошуку та реалізації проектів зі співфінансування, місто отримало кошти на термомодернізацію 28-ми будівель освітніх закладів та 9-ти об’єднань власників багатоквартирних будинків.
Розпочавши наводити лад у сфері громадського перевезення, нам вдалося забезпечити безкоштовний проїзд учням та соціальним категоріям населення.

Цього року ми дали офіційний старт розвитку туризму у Дрогобичі. Тепер нашим місто цікавляться не лише в Україні, а й світі.

Окремо відзначу здобутки молоді міста, яка завдяки своїй наполегливості та старанню виборола чимало наукових, мистецьких та спортивних перемог.

Безумовно, що це лише частина здобутків та досягнень, які були у 2016 році.

Впродовж року у місті відбулося чимало знаменних подій та заходів, цікавих атракцій та зустрічей з відомими особистостями.

Сьогодні я гордий з того, що ви — дорогі дрогобичани, безпосередньо брали у цьому активну участь.

Впевнений, 2017 рік стане не менш цікавим та багатим на події. Прогнозована соціально-економічна ситуація в країні ставить нас перед певними викликами. Не забуваймо й про те, що на сході України триває війна з російським окупантом, який також майстерно орудує тут — на західній Галичині. Однак, переконаний, що єдність, світлий розум та добрі наміри — це наша зброя. І разом ми переможемо!

Святкуючи Новорічно-Різдвяні свята, пам’ятаймо про тих, хто ціною власного життя захищає суверенність Української держави. Не забуваймо про одиноких та знедолених.

Наслідуючи дії Ісуса Христа, подаймо один одному руку допомоги. Йдучи по стежині випробувань, пам’ятаймо про найвищі моральні цінності людства!

З нагоди Нового року та Різдва Христового зичу усім вам здоров’я, любові, злагоди, миру, спокою, добра, достатку та позитивних змін!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Веселих свят!

З повагою, міський голова Дрогобича     Тарас Кучма

Читайте також: