Незабором дітей у школах Дрогобича навчатимуть не лише раціонально використовувати воду, а й як правильно сортувати побутові відходи

З 1 січня 2018 року, відповідно до закону «про відходи», українці мають сортувати сміття. Однак, для виконання цього закону необхідно чимало коштів для закупівлі та облаштування відповідних сміттєвих контейнерів.

Як повідомили у КП «Комбінат міського господарства», зважаючи на обставини, у місті для початку планують облаштувати дев’ять сміттєвих майданчиків для роздільного сміттєсортування.

Однак, з метою формування культури сміттєсортування серед громади міста, у навчальних закладах Дрогобича планують провести низку уроків, в ході яких дітей інформуватимуть про необхідність сортування сміття, процеси переробки та результати щодо зниження забруднення довкілля.

Про це йшлося сьогодні, 9 січня, в ході щотижневої наради з керівниками ДМР та держустанов міста.

До слова, у школах №1, №2 та №4 представниками КП «Дрогобичводоканал» уже проведено низку уроків щодо раціонального використання води.

Своєю чергою міський очільник Тарас Кучма запропонував керівнику КП «Дрогобичводоканал» Роману Шагалі продумати можливість проведення екскурсій для молоді міста з метою ознайомлення їх з технологічними процесами забору, подачі води та очищення каналізаційних стоків. Також Тарас Кучма підкреслив, що формування культури поводження з природними ресурсами та утилізацією побутових відходів необхідно починати саме з дітей, адже таким чином формується їх свідомість та патріотизм як до міста, так і довкілля.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні