Наші акробатки повернулися з нагородами!

11-14.05.2017 року у місті Краків (Польща) відбувся «V Міжнародний турнір під Вавелем зі спортивної акробатики, стрибків на акробатичній доріжці та стрибків на батуті», в якому взяли участь понад 330 спортсменів з України, Республіки Білорусь та Польщі.

Продовжуючи славні традиції дрогобицької школи акробатики, наші дівчата повернулися додому з нагородами.

Першими за свої медалі боролися юні стрибуні на акробатичній доріжці Жгута Євгенія (ЗОШ № 16) та Вагіла Анна-Марія (ЗОШ № 4). Серед 38 конкурентів Жгута Є. отримала золоту нагороду, а її подруга по команді Вагіла А. – срібну.

Вперше на міжнародній арені дебютувала жіноча група у складі Семенович Анастасії (ЗОШ № 16),Соболєвої Вікторії (ЗОШ № 2), Онищенко Божени (ЗОШ № 4), і у віковій групі 11-16 років піднялися на першу сходинку п’єдесталу.

Наша досвідчена жіноча пара Табачинська Олександра (Дрогобицька гімназія) та Пилип’як Юлія (ДДПУ ім.І.Франка), виступаючи за програмою дорослих, впевнено виконали свої вправи, отримавши високі оцінки суддів, за що були нагороджені золотими медалями та цінними подарунками.

Спортсмени та тренери вдячні батькам, дирекції школи та небайдужим людям, особливо Михайлу Сендаку за матеріальну допомогу для здійснення цієї поїздки та розвитку юних талантів.

Читайте також: