Напередодні новорічно-різдвяних свят керівництво міста провело зустрічі з колективами медичних установ Дрогобича. ФОТО

У п`ятницю, 29 грудня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, заступник міського голови Василь Качмар та очільник медичної галузі міста Володимир Чуба провели зустрічі з колективами медичних установ Дрогобича, в ході яких привітали медиків з прийдешніми новорічно-різдвяними святами.

Керівництво міста навідало медиків Дрогобицького міського пологового будинку, Дрогобицької міської дитячої лікарні, Дрогобицької міської лікарні №1, Дрогобицької міської поліклініки, Дрогобицької стоматологічної поліклініки та медзакладів Стебника.

«2017 рік для медицини Дрогобича був роком стабілізації, незважаючи на тотальну недофінансованість з боку держави на загальну суму 36 мільйонів гривень. Однак цьогоріч вдалося суттєво оновити матеріально-технічну базу лікарень міста. 2018 рік стане роком зросту та розвитку, оскільки новоприйнята медична реформа передбачає «рух коштів за пацієнтом», а підтримка з нашого боку, як керівництва міста, так і депутатського корпусу лише покращить становище медицини Дрогобича», — наголосив Тарас Кучма у вітальному слові медикам.

Василь Качмар, як профільний заступник міського голови у сфері медицини, та начальник відділу охорони здоров`я Володимир Чуба також проінформували працівників медичних закладів Дрогобича про ті заходи, які необхідно буде вжити у наступному році, задля покращення матеріально-технічного становища наших лікарень та поліклінік.

Відтак керівництво міста привітало усіх медиків з новорічно-різдвяними святами та, зважаючи на специфіку роботи лікарів, побажали більше часу проводити зі своїми сім`ями та родинами, а також поваги, любові та достатку.

Окрім цього, Тарас Кучма, Василь Качмар і Володимир Чуба оглянули хід проведення ремонтних робіт у палатах Дрогобицького міського пологового будинку та виконання ремонтних робіт у Дрогобицькій міській лікарні №1.

Також міський голова Тарас Кучма, перебуваючи у Дрогобицькій міській лікарні №1, анонсував про проведення у лютому 2018 року благодійного вечора з метою збору коштів для придбання апаратури у реанімаційне відділення. Як наголосив міський очільник, на цей вечір будуть запрошено чимало відомих осіб, серед яких брати Клички та голова ВРУ Андрій Парубій.

Дрогобицький міський пологовий будинок


Дрогобицька міська дитяча лікарня

Дрогобицька міська лікарня №1

Дрогобицька міська поліклініка

Дрогобицька міська стоматологічна поліклініка

Читайте також: