Ми пишаємося тобою, Ростиславе! Ти- наш розумник, ти- талант…

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, у Світлиці Дрогобицької Ратуші відбулася святкова зустріч обдарованої малечі Дрогобича з керівництвом міста. На зустрічі побував і учень ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 Луців Ростислав, учень 3 класу. Ростислав- юний художник школи, переможець переможець Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика, талановитий  читець поезій. Вітаючи присутніх школярів, їхніх батьків, заступник міського голови Дрогобича Василь Качмар  подякував усім присутнім за їхні старання, наполегливість та жертовність. Посадовець вручив обдарованим школярам подарунки, а їхнім батькам — подяки міського голови за виховання та розвиток обдарованої молоді Дрогобича. Василь Качмар зауважив, що сьогодні ми маємо чергову можливість обдумати те, що необхідно задля забезпечення нашим дітям казкового дитинства. Оскільки, основне завдання органів місцевого самоврядування і основний обов’язок батьків — зробити все можливе, щоб жодна дитина в нашому місті не була забута, щоб маленькі жителі Дрогобича вірили в те, що вони не самотні, що дорослі дбають про них, щоб вони відчували ту ласку, яка наповнює світ дитини світлими й радісними днями.«У цей день, звертаючись до вас, дорогі діти, щиро бажаю вам щасливого дитинства та радісних посмішок, щастя й здоров’я, добра і благополуччя! Ви – наша надія на краще майбутнє. Вами, юними, розумними і талановитими пишається громада Дрогобича.», — звернувся до дітлахів Василь Качмар. Вітаємо тебе, Ростиславе і твоїх батьків….