Музей “Дрогобиччина”.Відкриття персональної виставки художника Левка Микитича.

В рамках святкування Дня міста у Палаці мистецтв музею «Дрогобиччина» відкрили персональну виставку художника Левка Микитича. Митець відомий далеко за межами нашого міста, його творчість презентують провідні музейні установи України. Роботи експонуються у столичних галереях та виставкових залах багатьох міст. Малярство Л.Микитича високо оцінили львівські науковці: доктор мистецтвознавства, професор Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка» Орест Голубець, кандидат мистецтвознавства, проректор з наукової роботи Львівської національної академії мистецтв Роман Яців та кандидат мистецтвознавства, доцент Інституту народознавства НАН України Володимир Жишкович. Його твори зберігаються у музейних збірках та приватних колекціях України та зарубіжжя.
Про мистецькі візії Левка Микитича, його манеру, стиль говорили на відкритті: Алла Гладун (директор музею), отець Андрій Сов’як, Володимир Жишкович (мистецтвознавець), Володимир Грабовський (музикознавець, культоролог), Валерій Вовк (директор Малої академії мистецтв), Ігор Шимко (директор Дрогобицької дитячої художньої школи), Богдан Лазорак (директор Державного історико-культурного заповідника «Нагуєвичі», Любов Васильків (ст. науковий працівник музею), Олена Білас (директор музею Михайла Біласа), Ярослав Данилів (художник) та ін.
Піднесений настрій на вернісажі створювали музиканти: Євгенія Шуневич (солістка), Михайло Тиновський та Юрій Серватко.
Загалом, атмосфера на відкритті виставки була щирою, задушевною та напрочуд святковою. Можливо тому, що у День міста музей презентував творчість свого, рідного, дрогобицького митця.
Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: