Муніципальна варта: У Дрогобичі припинили діяльність пункту несанкціонованого продажу алкоголю. ФОТО

Фото: КП “Муніципальна варта”

Вже більше півроку тривають слідчі дії щодо незаконного виготовлення та збуту алкоголольних напоїв сумнівного виробництва за адресою: вул. Шолом-Алейхема 10/1.

У вівторок, 6 березня, працівниками Львівської обласної прокуратури, Львівської та Дрогобицької податкової міліції, дрогобицькими правоохоронцями та працівниками КП “Муніципальна варта”, які були залучені до спецоперації для забезпечення правопорядку під час проведення слідчих дій, було припинено діяльність вище згаданого пункту несанкціонованого продажу алкоголю. Попередньо правоохоронцями було вилучено у підозрюваної товар.

Особі, яка займалася незаконним виготовленням та продажем алкогольних напоїв було вручено кримінальний акт, за ст. 204 ККУ “Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів”. Справу передано на розгляд до суду.

Про це повідомили у КП «Муніципальна варта».

Зазначимо, про проблему несанкціонованої торгівлі алкоголем у Дрогобич, зокрема й сумнівну діяльність цього пункту продажу алкоголю, неодноразово заявляли, як представники громадських об’єднань, так і депутати Дрогобицької міської ради.

Більше того, 3 листопада 2017 року міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою було ініційовано та проведено круглий стіл щодо боротьби з несанкціонованою торгівлею алкогольними напоями у Дрогобичі, в ході якого правоохоронним органам та податківцям було повідомлено про діяльність цього пункту продажу алкоголю.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні