Мрія мешканців будинку №105 на вул. Стрийській здійснилася: Новооблаштований ліфт введено в експлуатацію. ФОТО

У понеділок, 9 жовтня, у Дрогобичі відбулося урочисте відкриття новооблаштованого ліфта у будинку №105 на вулиці Стрийській.

Відкриття довгоочікуваного ліфта відбулося за участю міського голови Дрогобича Тараса Кучми, першого заступника міського голови Ігоря Германа, керівника Департаменту міського господарства Романа Москалика, представників КП «ЖЕО», депутата міської ради Ірини Дюрах та мешканців будинку №105.

Як зазначили мешканці будинку, понад 20 років проблему з відсутністю ліфта у дев’ятиповерхівці ніхто не вирішував, і лише тепер, коли вони звернулися до міського голови на одному із виїздних прийомів, у будинку з’явився новенький ліфт. Встановлення ліфта зробить життя його мешканців значно комфортнішим, особливо людей пенсійного віку.

Офіційний початок роботи ліфта розпочався з підняття на останній поверх мешканців будинку спільно з міським головою Тарасом Кучмою.

Присутні на зустрічі працівники КП «ЖЕО» повідомили, що вартість тарифу на обслуговування будинку у зв’язку із наявністю ліфта не зросте, але закликали мешканців сплатити вже роками наявну заборгованість.

Також у ході зустрічі мешканці будинку звернулися до Тараса Кучми з проханням пострияти у заміні вікон у будинку, оскільки вони перебувають ледь не в аварійному стані. На що міський очільник настійливо порекомендував створити ОСББ, що дасть можливість брати участь у проектах співучасті та грантових програмах, до співфінансування яких долучатимуться кошти з міського бюджету.

«Сьогоднішня подія є яскравим прикладом того, коли завдяки консолідації зусиль громади та влади ми спільно робимо наші домівки, наше місто і нашу країну кращими. Дякую вам за вашу активність, бо невідомо чи був би тут без вашої активної участі новооблаштований ліфт», — звернувся до присутніх Тарас Кучма.

Загалом для введення в експлуатацію новооблаштованого ліфта з міського бюджету було виділено близько 500 тис грн.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: