Міський голова Тарас Кучма зустрівся з молоддю Дрогобича. ФОТО. ВІДЕО

У четвер, 30 березня, вперше за ініціативи міського голови Дрогобича Тараса Кучми відбулася зустріч з учнями старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, студентами, молоддю міста. Зустріч відбулася у приміщенні Народного дому імені Івана Франка. Метою зустрічі було представлення проектів, які дотичні до молодіжного життя міста, а також отримання запитань та пропозицій від молоді щодо співпраці, розвитку молодіжної політики та міста загалом.

У зверненні до молоді Тарас Кучма з приємністю зазначив, що у Дрогобичі виросло молоде покоління активних, небайдужих людей, які готові працювати на благо рідного міста – покоління, яке мислить прагматично, неординарно, креативно і прагне реалізовувати свої знання на практиці. Також очільник міста висловив сподівання, що у молоді є чимало нових проектів та ідей, які реально втілити в життя за умов співпраці, відтак зробити життя дрогобичан комфортнішим, включаючи й розвиток ІТ-технологій, які є невід’ємною складовою сучасного суспільства.

З основними проектами е-самоврядування у Дрогобичі, молодих людей ознайомив радник міського голови Станіслав Гайдер. За допомогою презентаційних матеріалів радник міського голови ознайомив молодь з можливістю втілити в реальність ініційовані ними проекти, контролювати діяльність керівництва міста, повідомлення про виявлені проблеми та отримати відповідь про шляхи та можливість їх вирішення. Також на офіційному інтернет-порталі міста за допомогою е-сервісів кожен дрогобичанин має можливість отримати низку адміністративних послуг, не вистоюючи при цьому в довгих чергах під дверима кабінетів в тих чи інших установах.

Модератором зустрічі виступив Зеновій Квасній — керівник прес-служби Дрогобицької міської ради, який окрім модерації зустрічі ознайомив присутніх з роботою інтернет-порталу Дрогобицької міської ради, а саме: тематикою висвітлення інформації, наповненням рубрик та меню інтернет-порталу, розповів про співпрацю зі ЗМІ та шляхи комунікації з громадою міста.

У ході зустрічі кожен з учасників мав можливість поставити міському голові питання та отримати відповіді на них. Так, як учасники заходу були активними, обговорити вдалося багато ідей та цікавих пропозицій, які стосувалися різних галузей життєдіяльності Дрогобича, а саме:
– облаштування центральної частина міста;
– модернізацію громадського транспорту;
– організацію зон відпочинку та майданчиків для катання на роликах, скейтах тощо;
– розвитку велоінфрастуктури;
– облаштування розважальних центрів та кінотеатру;
– облаштування притулків для безпритульних собак та інше.

Завдяки активності молоді, вважаємо, що зустріч була результативною, оскільки з одного боку, Тарас Кучма розповів учасникам про своє бачення розвитку міста, поділився з молодими людьми проблемами та шляхами їхнього вирішення, ознайомив з проведеною роботою. З іншого боку – дрогобицька молодь висловила свої побажання та довела, що готова працювати на благо рідного міста, змінюючи його на краще.

«Я радий нашій зустрічі, адже можу подивитися в очі майбутньому Дрогобича. Бо саме від вас, від молоді, залежить розвиток міста, нашого краю, нашої країни», – звернувся до присутніх міський голова на завершення зустрічі.

Завершилася зустріч фотосесією молоді з міським головою Тарасом Кучмою та його заступником Василем Качмарем.

IMG_7466

IMG_7379

IMG_7380

IMG_7384

IMG_7386

IMG_7400

IMG_7412

IMG_7417

IMG_7422

IMG_7430

IMG_7435

IMG_7438

IMG_7440

IMG_7442

IMG_7447

IMG_7454

IMG_7480

IMG_7510

Читайте також: