Міський голова Тарас Кучма зустрівся з мешканцями будинку № 140 на вул. М. Грушевського та мешканцями вул. Спартака. ФОТО

Впродовж 18-19 квітня міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів дві виїзні зустрічі з дрогобичанами.

У середу, 18 квітня, міський голова зустрівся з мешканцями вулиці Спартака. У ході розмови мешканці повідомили Тарасу Кучмі, що на цій вулиці виникають проблеми з мережею ливневої каналізації. Відтак Тарас Кучма доручив КП «Дрогобичводоканал», оскільки разом із міським головою на зустрічі були присутні керівники чи службовці комунальних підприємств міста, взяти на контроль виконання робіт щодо ремонту ливневої каналізації.

Окрім цього, мешканці вулиці порушили питання щодо курсування маршрутного транспорту та часткового поточного ремонту під`їзної дороги. Виконання цих завдань Тарас Кучма поклав на КП «Комбінат міського господарства» та Департамент міського господарства.

За погодженням обох сторін наступна зустріч міського голови з мешканцями вул. Спартака відбудеться 7 липня, під час якої обговорять результати теперішніх домовленостей щодо ремонту ливневої каналізації, дороги та курсування маршрутного транспорту.

У четвер, 19 квітня, Тарас Кучма зустрівся з мешканцями будинку №140, що на вул. М. Грушевського. Під час зустрічі мешканці скаржилися міському голові на те, що поганий дах будинку, який протікає та потребує ремонту, завдає шкоди їх квартирам. Окрім цього, мешканці зазначили, що значної шкоди цілісності покрівлі завдають інтернет-провайдери, які без згоди встановлюють обладнання на будинку, руйнуючи її.

Тому Тарас Кучма одразу доручив інженеру КП «ЖЕО» звернутися із заявами до цих інтернет-провайдерів про відшкодування завданих матеріальних збитків. Окрім цього, за дорученням міського очільника, силами КП «ЖЕО буде розроблено кошторисну документацію на повне перекриття будинку, а відтак йтиме мова про виділення коштів.

Однак, як і на зустрічі з мешканцями вул. Спартака, так і М. Грушевського міський голова Тарас Кучма наголосив, що виконання спільно поставлених завдань неможливе без активної участі та контролю самої громади цих вулиць.

Опісля мешканці цікавилися можливістю термомодернізації будинку, навівши приклад на вул. Трускавецькій, що призводить до значної економії енергоресурсів. Почувши у відповідь декілька варіантів, кожен з яких реалізується за умови часткового співфінансування, мешканці будинку вирішили звернутися до КП «ЖЕО» із заявою щодо термодернізації будинку, погодившись на часткове співфінансування.

Окрім цього, Тарас Кучма на прохання мешканців доручив Департаменту міського господарства шляхом приписів, а відтак накладання штрафів усунути проблему із засміченням певними особами території біля будинку.

Щодо ігрових майданчиків на території вулиці, то міський голова зазначив, що вже найближчим часом на території ЗОШ №16 зафункціонує спортивний майданчик з тренажерами, гойдалками та футбольним полем, де зможуть гратися діти.

Також Тарас Кучма додав, що задля безпеки та контролю порядку на території ЗОШ №16 у межах спортивного майданчику будуть встановлені відеокамери, трансляція відео з яких передаватиметься на монітори у відділку поліції.

Окрім проведення робіт з ремонту та заміни даху, у цьому будинку планується замінити ще й вікна та провести частковий ремонт міжбудинкової дороги.

Наступна зустріч міського голови Тараса Кучми з мешканцями цього будинку призначена на 3 серпня.

вулиця Спартака

вулиця Михайла Грушевського

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати:
Теги відсутні