Міський голова провів черговий виїзний прийом громадян

Вчора, 13 липня, відбувся черговий виїзний прийом громадян міського голови Дрогобича. Цього разу Тарас Кучма зустрічався з мешканцями будинку №26 на вулиці Горішня Брама.

До міської ради звернулася мешканка цього будинку зі скаргою на неякісне надання послуг КП «ЖЕО».
На звернення громадянки було дано відповідь, що житловий будинок № 26 на вул. Горішня Брама, відповідає всім нормативним санітарно-технічним вимогам щодо експлуатації приміщень житлового будинку і режимів функціонування інженерного обладнання.

Головний інженер КП «ЖЕО» повідомив, що цією громадянкою порушується стаття 360 Цивільного Кодексу України у якій передбачено, що співвласник, відповідно до своєї частки у праві спільної часткової власності, зобов’язаний брати участь у витратах на управління, утримання та збереження спільного майна, у сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів), а також нести відповідальність перед третіми особами за зобов’язаннями, пов’язаними зі спільним майном (в даному випадку утримання житлового будинку в належному технічному стані). З часу проживання у цьому будинку, за надані послуги з утримання будинку вище згаданою мешканкою накопичено заборгованість перед КП «ЖЕО» в сумі 5 914 грн., станом на 01.06.2016 року.

Під час розмови з мешканцями будинку, вони надали інформацію про те, що не всі факти, які стверджує ця мешканка, є достовірними.

За результатами огляду житла скаржниці та підвального приміщення, було виявлено грибкові утворення на стінах, які спричинені переоблаштуванням житла без належної вентиляційної та каналізаційної систем.

За цими фактами, міським головою Тарасом Кучмою дано доручення відповідним службам провести огляд будинку та звірити фактичне планування з технічною документацією, а відтак надати йому пропозиції щодо вирішення проблеми.

Під час обговорень інших проблем, про які мешканці будинку скаржилися міському голові, Тарас Кучма запропонував їм створити ОСББ і таким чином отримати грантові кошти на вирішення усіх нагальних проблем — ремонт даху, утеплення фасаду, проведення ізоляційних робіт. Таким шляхом уже у 28 будинках міста Дрогобича проведені необхідні ремонтні роботи, — зазначив міський очільник.

IMG_7445

IMG_7451

IMG_7452

IMG_7453

IMG_7454

IMG_7455

IMG_7459

IMG_7460

IMG_7461

IMG_7464

IMG_7467

IMG_7469

IMG_7470

IMG_7471

IMG_7472

IMG_7474

IMG_7476

IMG_7477

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: