Міський голова Дрогобича Тарас Кучма зобов`язав керівників структурних підрозділів міської ради взяти активну участь у обласному конкурсі мікропроектів

З 11 грудня 2017 року розпочалася реєстрація проектів місцевого розвитку, яка здійснюється виключно на онлайн-платформі, створеній на сайті Львівської обласної ради за адресою: registration.oblrada.lviv.ua. Триватиме реєстрація проектів до 2 лютого 2018 року.

У зв’язку з цим міський голова Дрогобича у вівторок, 2 січня, під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів Дрогобицької міської ради наголосив присутнім керівникам освіти, медицини та культури, що до 14 січня всі проекти місцевого розвитку від Дрогобича мають бути подані у КУ «Інститут міста» ДМР, для подальшої їх реєстрації на спеціально створеній онлайн-платформі Львівської обласної ради.

Також Тарас Кучма підкреслив, що кількість поданих проектів місцевого розвитку від Дрогобича цьогоріч має перевищувати усі показники минулих років, оскільки це дозволяє залучити до нашого міста чималі кошти для реалізації тих чи інших проектів.

«У 2018 року ми маємо зробити прорив у розвитку та оновленні декількох сфер міста: освіти, медицини, культури та ін., тому нам необхідно докласти максимальні зусилля для того, щоб залучити всі можливі кошти з обласного бюджету», — наголосив міський голова Тарас Кучма.

Зазначимо, що конкурс проектів місцевого розвитку проводять за такими пріоритетами:
• «Школи» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентарю.
• «Заклади дошкільної освіти» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання та інвентарю.
• «Охорона здоров’я» (районні та міські комунальні лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії сімейної медицини, ФАПи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція будівель, а також придбання обладнання та інвентарю.
• «Культура» (народні доми, будинки культури, бібліотеки, музеї, початкові спеціалізовані мистецькі навчальні заклади (ПСМНЗ) та мистецькі школи) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, а також придбання обладнання, інвентарю та сценічних костюмів.
• «Вуличне освітлення» – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція вуличного освітлення доріг та пішохідних доріжок.
• «Екологічні ініціативи» (парки, сквери, водойми, місця відпочинку, що належать до природно-заповідного фонду) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, облаштування, благоустрій.
• «Інші пріоритети» (об’єкти комунальної власності на базовому рівні, що не підпадають під визначені Конкурсною радою пріоритети) – будівництво, капітальний ремонт, реконструкція, придбання обладнання та інвентарю.

Гранична вартість проекту становить не більш ніж 400 тис грн.

Гранична субвенція з обласного бюджету для проекту становить 200 тис грн.

Також зазначимо, у Дрогобичі на базі КУ «Інститут міста» проводилась низка навчальних тренінгів з написання проектів місцевого розвитку для потенційних конкурсантів: представників закладів медицини, освіти, культури та об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Зацікавленість статтею
[Всього: 0 Середня оцінка: 0]
Рекомендуємо також прочитати: