Міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів черговий прийом громадян. ФОТО

У середу, 13 червня, міський голова Дрогобича Тарас Кучма провів черговий прийом громадян.

Разом із Тарасом Кучмою на прийомі громадян були присутні керівники певних структурних підрозділів, які разом з очільником міста надали громадянам роз’яснення щодо їхніх звернень.

У ході прийому мешканці міста зверталися до міського голови з проблемами житлово-побутового характеру, з питаннями виділення землі учасникам АТО, ремонту доріг, освітлення вулиць. Також були звернення щодо відключення квартир у багатоповерхівках від мережі центрального теплопостачання.

Нагадаємо, що записатися на прийом до міського голови Дрогобича можливо через е-сервіс «Запис на особистий прийом» або ж у кабінеті №5 Дрогобицької міської ради.